МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ КОНФЕРЕНЦІЇ

 

Міжнародна конференція «Хімічна безпека: проблеми і рішення» проводитиметься в Криму, в  Севастополі, широко відомому своєю історією і традиціями.  Архітектура, історичні пам‘ятники, чудова природа  тут гармонійно поєднуються,  створюючи єдиний живописний ансамбль міста. Проживання учасників симпозіуму в Центральному військовому туристичному комплексі «Севастополь» в комфортабельних  номерах.

З багатьма містами м. Севастополь зв'язаний залізничним сполученням. Також можна прибути поїздом або літаком до  Сімферополя, а звідти – електропоїздом, автобусом або маршрутним таксі проїхати до  Севастополя.

 

 


Просмотреть увеличенную карту

 

Розташування: Туристичний комплекс знаходиться в межі міста на Північній стороні Севастопольської бухти в мікрорайоні "Радіогірка" за адресою вул. Симонка, 68.

 

На турбазі є: автостоянка, що охороняється, кафе, більярд, кіноконцертний зал на 325 чоловік, спортивні майданчики, дискотека, масажні кабінети, пункт обміну валюти, бібліотека, сауна,  пляж: власний, з боку відкритого моря.

Площа бази більше восьми гектарів. На території знаходиться більше 300 видів рослин. Погодні умови сприяють відпочинку з початку квітня до грудня

  До Севастополя можна добратися потягом або автотранспортом. Найближчий аеропорт в Сімферополі З аеропорту Сімферополя до Севастополя можна добратися маршрутним таксі, автобусом або  доїхати до залізничного вокзалу і прибути до Севастополя електропоїздом  .

 

 

 

Дістатися до турбази від залізничного вокзалу м. Севастополя вокзалу можна двома варіантами:

1-й варіант

Міським транспортом до зупинки "Пл. Лазарева", від якої спуститися вниз (150 м) до причалу "Артбухта", де кожні 20-30 хвилин відходить катер до причалу "Радіогірка", який в 500 метрах від турбази "Севастополь".

2-й варіант

Міським транспортом до зупинки "Пл. Нахімова", від якої спуститися (200 м) до причалу "Графська пристань", де кожні 15-20 хвилин відходить катер до пл. Захарова, на Північній стороні. з площі Захарова кожні 20 хвилин відправляється маршрутне таксі  №46 із зупинкою на турбазі "Севастополь".

Учасників конференції просимо заздалегідь сповістити оргкомітет про транспорт, яким Ви плануєте прибути до Севастополя і час прибуття для зустрічі та розміщення на турбазі.